Παράλληλη Παιδεία Facebook

Τετάρτη, 8 Σεπτεμβρίου 2010

Επιτυχόντες 2010

Οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου μας σε ΑΕΙ και ΤΕΙ για το έτος 2010



ΑΕΙ


ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
                                                                 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΥ ΕΜΠ
ΑΡΙΦΗ ΜΑΡΙΣΤΕΛΛΑ                           ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΕΡΙΓΓΑ ΕΥΑ                                         ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ &
                                                                 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΥ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΙΜΩΤΑΣ ΙΑΣΩΝ                                  ΕΦΑΡΜΟΣΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜ.                   ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΣΚΛΗΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                  ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ    
                                                                ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΚΗΣ                    ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝ.
                                                                 ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΣΟΕΕ
ΚΑΡΟΥΝΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                        ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ               ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΣΟΕΕ
ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                      ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
                                                                  ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΡΡΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑ                                 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ
                                                                 ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗ ΕΥΡΙΑΝΘΗ                       ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ                    ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ &
                                                                 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΜΠΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ &
                                                                 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΤΣΑΪ ΜΑΛΒΙΝΑ                        ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ &
                                                                ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                 ΜΕΣΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                              ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                   ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΜΙΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                        ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ                        ΣΜΥΝ
ΑΜΟΛΟΧΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                 ΣΜΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΤΑΝΙΑ                  ΑΓΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ &ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
                                                               ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΦΗ                            ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΙΝΤΙΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                    ΤΕΦΑΑ
ΓΚΟΓΚΑ ΝΤΟΡΑΛΝΤΑ                     ΓΑΛΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ
ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ              ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΕΛΛΗ                             ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ                         ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         ΠΡΟΓ/ΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ


ΤΕΙ


ΣΑΚΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ            ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ-ΔΙΑΚ/ΣΗΣ

                                                    & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚ.ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ        ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ  ΑΘΗΝΑΣ
    ΚΟΛΛΙΑ  ΑΘΑΝΑΣΙΑ              ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΜΠΗΡΑΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ    ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ               ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
     ΞΥΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ              ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
     ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ          ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ      
     ΠΙΤΑΡΧΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ           ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑ
  ΤΣΙΠΗ ΤΖΕΝΗ                       ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ 
 ΝΑΚΟΥ ΝΤΟΡA                  ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
 ΠΕΛΕΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ           ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΑΣΙA             ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
    ΑΓΓΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ             ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ    
    ΤΣΟΤΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ            ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
    ΜΩΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ            ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
    ΣΕΡΓΙΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
    ΠΙΛΙΚΙΔΗ ΣΟΦΗ               ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ   
    ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΣΤΕΛΛΑ            ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ
 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ
  ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ            ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
  ΓΡΑΨΑ ΧΡΥΣΑ                  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΚΙΜΩΝ        ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
    ΑΡΓΥΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ         ΔΗΜ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
                                                      ΙΟΝΙΟΥ
    ΚΑΡΑΛΗΣ  ΑΚΗΣ               ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ
                                                & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ
    ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΑΡΙΝΟΣ     ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &
                                                                 ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΣΠΑΡΤΗ
    ΛΙΚΑ ΜΑΤΙΝΑ                                    ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
    ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                 ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &
                                                               ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΙΟΝΙΟΥ
     ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΝΤΟΡΑ                         ΤΕΧΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &
                                                              ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ ΙΟΝΙΟΥ   
    ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ                  ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ &             
                                                            ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΧΑΝΙΑ

    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ       ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ                                    
     ΛΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΣ               ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
     ΠΑΤΡΙΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ         ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕΣ/ΓΙ

     ΚΑΣΤΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ        ΣΧ. ΕΜΠΟΡ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ

 ΚΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           ΣΧ. ΕΜΠΟΡ. ΝΑΥΤΙΚΟΥ

     ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΓΙΩΡΓΟΣ         ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ
                                             ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
     ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ        ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ.
                                             ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΕΜΠΟΡΙΟ ΗΠΕΙΡΟΥ