Το φροντιστήριό μας θα παραμείνει κλειστό για τις διακοπές του Πάσχα απο τη Μ. Πέμπτη 1 Απριλίου έως και την Τρίτη 6 Απριλίου.
Τα μαθήματα θα ξεκινήσουν κανονικά από την Τετάρτη 7 Απριλίου
Τρίτη 30 Μαρτίου 2010
Δευτέρα 29 Μαρτίου 2010
Πρόγραμμα Πανελλαδικών εξετάσεων 2010
Δείτε το πρόγραμμα των Πανελλαδικών εξετάσεων
http://www.alfavita.gr/ejetaseis05/deltio-typou-exetaseis-eisakteoi.pdf
http://www.alfavita.gr/ejetaseis05/deltio-typou-exetaseis-eisakteoi.pdf
Ετικέτες
Εξετάσεις,
Πανελλήνιες
Κυριακή 28 Μαρτίου 2010
Τα δύο σενάρια για τη βάση του «10» στις Πανελλήνιες
Αναδημοσίευση από την Καθημερινή της 28/3/2010, του Απόστολου Λακασά
Δεν αποκλείεται κατάργησή της, στο «παρά πέντε» των εξετάσεων
Ανοιχτό αφήνει το υπουργείο Παιδείας το ενδεχόμενο να καταργηθεί η βάση του 10 από τις φετινές Πανελλήνιες Εξετάσεις. Σύμφωνα με πληροφορίες της «Κ» τα στελέχη του υπουργείου έχουν προκρίνει δύο επικρατέστερα σενάρια και αναμένουν την τελική έγκριση από την ηγεσία του υπουργείου ώστε να καταρτίσουν την αναγκαία νομοθετική ρύθμιση που θα καταργεί τη βάση του «10», τέσσερα χρόνια μετά την καθιέρωσή της το 2006. Τα δύο σενάρια είναι:
Δεν αποκλείεται κατάργησή της, στο «παρά πέντε» των εξετάσεων
Ανοιχτό αφήνει το υπουργείο Παιδείας το ενδεχόμενο να καταργηθεί η βάση του 10 από τις φετινές Πανελλήνιες Εξετάσεις. Σύμφωνα με πληροφορίες της «Κ» τα στελέχη του υπουργείου έχουν προκρίνει δύο επικρατέστερα σενάρια και αναμένουν την τελική έγκριση από την ηγεσία του υπουργείου ώστε να καταρτίσουν την αναγκαία νομοθετική ρύθμιση που θα καταργεί τη βάση του «10», τέσσερα χρόνια μετά την καθιέρωσή της το 2006. Τα δύο σενάρια είναι:
Ετικέτες
Πανελλήνιες
Τρίτη 23 Μαρτίου 2010
Μεταβολές στο μηχανογραφικό δελτίο
Δελτίο Τύπου
04/03/2010
Μεταβολές στο μηχανογραφικό δελτίο των Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων (ομάδα Β΄)
Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι το μηχανογραφικό δελτίο των Γενικών Λυκείων και των Επαγγελματικών Λυκείων (ομάδα Β΄) που θα συμπληρώσουν οι υποψήφιοι, περίπου το πρώτο δεκαπενθήμερο του Ιουλίου, για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση κατά το ακαδημαϊκό έτος 2010-2011 έχει ήδη αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας www.ypepth.gr. To μηχανογραφικό δελτίο θα έχει τις ακόλουθες μεταβολές σε σύγκριση με το περυσινό:
04/03/2010
Μεταβολές στο μηχανογραφικό δελτίο των Γενικών και Επαγγελματικών Λυκείων (ομάδα Β΄)
Από το Υπουργείο Παιδείας, Διά Βίου Μάθησης και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι το μηχανογραφικό δελτίο των Γενικών Λυκείων και των Επαγγελματικών Λυκείων (ομάδα Β΄) που θα συμπληρώσουν οι υποψήφιοι, περίπου το πρώτο δεκαπενθήμερο του Ιουλίου, για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση κατά το ακαδημαϊκό έτος 2010-2011 έχει ήδη αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Παιδείας www.ypepth.gr. To μηχανογραφικό δελτίο θα έχει τις ακόλουθες μεταβολές σε σύγκριση με το περυσινό:
Ετικέτες
Πανελλήνιες
Δευτέρα 22 Μαρτίου 2010
Μετεγγραφές
Σας γνωστοποιούμε ότι οι μετεγγραφές φοιτητών Πανεπιστημίων και σπουδαστών Τ.Ε.Ι. του εσωτερικού επιτρέπονται
Ετικέτες
Πανελλήνιες
Κυριακή 21 Μαρτίου 2010
Απαντήσεις Έκθεσης Γ' Λυκείου
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β’ ΚΥΚΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ
Ετικέτες
Γ' Λυκείου,
διαγωνίσματα,
Έκθεση
Σάββατο 20 Μαρτίου 2010
Απαντήσεις Έκθεσης Β' Λυκείου
ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Β’ ΚΥΚΛΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ
Ετικέτες
Γ' Λυκείου,
διαγωνίσματα,
Έκθεση
Πέμπτη 18 Μαρτίου 2010
Επιτυχόντες ΑΕΙ 2009
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΕΦΗ: MHXANIΚΩΝ ΗΛ.ΥΠΟΛ ΕΜΠ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ: ΛΟΓ.& ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ. ΑΣΟΕ
ΓΙΑΡΕΝΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΕΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΪΖΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΕΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ: ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΓΙΟΝΓΚΟ ΜΑΡΙΟΣ: ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΚΙΤΣΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΣ: ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΡΧΑΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΩ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΤΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΕΡΡΑ ΕΒΙΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ.ΔΙΟΙKΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ
ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΓΚΙΟΥΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΚΟΙΝ.ΑΝΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΦΩΦΩ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΓΚΡΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
ΜΑΤΟ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ
ΣΟΥΜΠΑΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΕΦΑΑ
ΓΙΑΓΑΣ ΑΚΗΣ: ΣΜΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΑΝΟΣ: ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΝΑ: ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ: ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΓΙΑΛΙΑ ΝΑΤΑΣΣΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ: ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ: ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ: ΛΟΓ.& ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝ. ΑΣΟΕ
ΓΙΑΡΕΝΤΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ: ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ: ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΔΟΚΙΜΩΝ
ΡΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ: ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΕΣΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΪΖΑ: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΟΡΓ.& ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΕΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ: ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ: ΧΗΜΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΟΓΙΟΝΓΚΟ ΜΑΡΙΟΣ: ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΑΣΗ ΕΛΕΝΗ: ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΚΙΤΣΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ: ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑΣΟΣ: ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΑΡΧΑΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΩ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΤΑΣΟΣ: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΙΤΑ: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
ΣΕΡΡΑ ΕΒΙΤΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ.ΔΙΟΙKΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ.ΔΙΟΙΚ
ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΓΚΙΟΥΓΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ: ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΚΟΙΝ.ΑΝΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΟΥ ΦΩΦΩ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΑΓΚΡΑΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ: ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
ΜΑΤΟ ΑΝΤΩΝΙΑ: ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ &ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ &ΤΗΛΕΠ/ΝΙΩΝ
ΣΟΥΜΠΑΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣ ΠΟΡΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: ΤΕΦΑΑ
ΓΙΑΓΑΣ ΑΚΗΣ: ΣΜΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ
ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΘΑΝΟΣ: ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΑΣΠΑΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ: ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΝΑ: ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΝΑ: ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΓΙΑΛΙΑ ΝΑΤΑΣΣΑ: ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
Ετικέτες
επιτυχόντες,
μαθητές
Τετάρτη 17 Μαρτίου 2010
Επιτυχόντες ΤΕΙ 2009
ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ: ΕΣΩΤ. ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ,ΔΙΑΚΟΣΜ &ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ
ΤΣΟΥΛΦΑ ΕΛΕΝΗ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΔΑΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΩΜΑ ΓΙΟΥΛΗ: ΟΠΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΡΑΝΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ ΗΛΙΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΒΔΑ ΒΑΝΕΣΣΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΕΡΣΙΝΑ ΠΟΠΗ: ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΧΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
ΚΙΤΑΝΙ ΒΙΤΟ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΛΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ: ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΣΥΣΤΗΜ & ΔΙΚΤΥΩΝΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΛΥΣΣΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΠΛΗΡΟΦ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ: ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΡΤΑΣ
ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΦΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΑΣΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ: ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΤΥΠΑ ΕΥΗ: ΠΡΟΣΤ. & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤ/ΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΩΤΗ ΒΑΣΩ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ: ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΣΟΥΛΦΑ ΕΛΕΝΗ: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΣ ΔΑΝΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΩΜΑ ΓΙΟΥΛΗ: ΟΠΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΜΑΡΙΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΔΑΡΔΑΓΑΝΗ ΡΑΝΙΑ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΛΑΜΗΔΑΣ ΗΛΙΑΣ: ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΒΔΑ ΒΑΝΕΣΣΑ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΕΡΣΙΝΑ ΠΟΠΗ: ΝΑΥΠΗΓΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΧΗ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΡΑΒΟΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ
ΚΙΤΑΝΙ ΒΙΤΟ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΛΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ: ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΣΥΣΤΗΜ & ΔΙΚΤΥΩΝΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΛΥΣΣΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΠΛΗΡΟΦ. & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ: ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΡΤΑΣ
ΜΕΪΝΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΦΗ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΑΣΙΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ: ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΓΑΡΔΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΒΑΜΒΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ: ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ &ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΤΥΠΑ ΕΥΗ: ΠΡΟΣΤ. & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤ/ΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ
ΕΥΓΕΝΙΩΤΗ ΒΑΣΩ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ: ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΛΙΑ: ΔΙΟΙΚ. ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ: ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Ετικέτες
επιτυχόντες,
μαθητές